ورود کاربرانعضویت کاربران

بلوک زن

برای خرید انواع بلوک زن با شماره های زیر تماس بگیرید:

09124984211 - 09351679200 بیگدلی

از جمله مصالح پر مصرف در ساختمان سازی بلوک ها هستند.بلوک ها به دلیل وزن سبکی که دارند برای ساختمان سازی بسیار مناسب میباشند.علاوه بر این بلوک ها بسیار مستحکم هستند که باعث افزایش مقاومت بنا در برابر زلزله و حوادث مختلف میشود.

از جمله مزیت و ویژگی های بلوک استفاده از موادی در ساخت ان است که باعث شده تا با محیط زیست سازگار باشد و اسیبی به محیط زیست نمیرساند.بلوک ها در برابر فشار نیز مقاومت بالایی دارند و میتوانند فشار و وزن بالای ساختمان را به خوبی تحمل کنند.

بلوک ها از جمله مصالح ساختمانی هستند که نصب بسیار سریعی دارند از همین رو کار ساخت وساز را به سرعت پیش برده و دستمزد های نصب را نیز کاهش میدهند.افرادی که در صنعت ساخت و ساز ساختمان مشغول هستند از بلوک استفاده فراوانی دارند.بلوک ها هزینه حمل و نقل کمتری نیز دارند که همین موضوع باعث تقاضای بیش از بیش بلوک توسط کارفرما شده است.

با پیشرفت تکنولوژی دستگاه هایی نیز اختراع و ابدا شدند که میتوانند به راحتی بلوک را تولید کنند.به این دستگاه ها بلوک زن میگویند.دستگاه های بلوک زن ساخت بلوک را با سرعت بیشتری انجام داده و همچنین صرفه اقتصادی بیشتری نیز دارند.

و اما بلوک زن ها در دو نوع دستی و همچنین برقی تولید و عرضه میشوند:

بلوک زن دستی: این نوع بلوک زن ها میتوانند به صورت دستی و همچنین اتوماتیک بلوک تولید کنند.

دستگاه بلوک زن دستی در ۳ مدل موجود میباشد.که مدل های ان به صورت ۲،۳و ۴ قالبه میبباشد.بلوک های دیواری توسط مدل ۲ قالبه تولید میشود.مدل ۲ قالبه نیازی به برق برای تولید ندارد.اما در مدل های ۳ و ۴ قالبه که دارای الکتور موتور میباشند به منظور تولید بلوک های سقفی و همچنین دیواری کاربرد دارند.

نوع دیگری از بلوک زن، بلوک زن برقی میباشد که بمنظور تولید بلوک های سقفی و همچنین دیواری کاربرد دارد.بلوک زن برقی در ۳ مدل ۴،۵ و ۶ قالبه که میتواند بلوک ۲۰ در ۴۰ را تولید کند، موجود میباشد.

به طور مثال تعداد بلوک های تولید شده در مدل ۵ قالبه بین ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ عدد در یک شیفت کاری میباشد.

تمامی مکانیزم دستگاه بلوک زن برقی به صورت اتوماتیک میباشد و فقط کافیست تا یک اپراتور دستگاه را کنترل کند.

از ان جا که این دستگاه به صورت اتوماتیک میباشد سیستم گردشی و حرکتی در ان به راحتی و با فشردن یک دکمه انجام خواهد شد.در صورت نیاز به تعویض قالب نیز به راحتی انجام خواهد شد.

برای خرید انواع بلوک زن با شماره های زیر تماس بگیرید:

09124984211 - 09351679200 بیگدلی

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :